Hakkımızda

Firmamız faaliyetlerine 2004 yıllarında başlamış olup, Elektronik, iletişim, bilgisayar, donanım ve yazılım alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Malatya’da Digitürk (BEIN MEDIA GRUP), PİLSAN A.Ş’NİN; servisliğini, ürün, tedarik, hizmet ve satışını yapmaktadır. Ayrıca birçok kurumsal ve özel firmaların güvenlik sistemlerini & dijital yayın sistemlerinin hizmetini ve lojistik desteğini sağlamaktadır.

Binlerce müşterilerimizin arasına sizde katılın!

Verdiğimiz Hizmetler

Digitürk

Kaçmaz Elektronik İletişim Digitürk Malatya‘nın yetkili satış ve teknik servis firmasıdır.

Pilsan

Malatya Pilsan yetkili servisi olarak teknik destek, yedek parça ve Malatya akülü araba tamiri alanlarında hizmet vermekteyiz.

Güvenlik Sistemleri

Malatya güvenlik sistemleri, malatya kamera sistemleri alanlarında uzman ekibimizle; iş yerlerine ve evlerinize gerekli güvenlik ekipmanlarının kurulum & bakımını yapıyoruz.

Bilgisayar Satış & Teknik Servis

Uzman ekiplerimiz siz değerli müşterilerimizin; Malatya bilgisayar tamiri, malatya laptop tamiri ve bilgisayar satış konusunda sizlere uzun yıllardır hizmet vermektedir.

İnternet & İnternet Arıza

Malatya internet arıza konularında alt yapısının sağlam olmasına rağmen bazen tek tük aksamalar meydana gelmektedir. Malatya internet olarak uzman ekiplerimizle internet arızası ve internet kurulumu konusunda yıllardır sizlere hizmet vermekteyiz.

Telefon Teknik Servis

Cep telefonu arızaları, cep telefonu tamiri alanlarında uzman ekiplerimiz kısa bir sürede size çözümler üretmektedir. Malatya telefon tamiri alanında uzman ekiplerimiz sizinle!

Bizimle iletişime geçin

Open chat